Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 6554

Hledá se nadšenec C/C++

Pozice: C/C++ Programátor

Začátek: 21.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno-Brno Město, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 07.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro úspěšné české i mezinárodní společnosti obsazujeme několik pozic zaměřených na vývoj v C nebo C++. Co Vám můžeme nabídnout? - celý úvazek v Brně - místa pro zkušenější i méně zkušené developery v C/C++ - pozice pro týmové hráče i pro ty, kdo raději pracují sami - zajímavou práci, díky níž posunete svou kariéru zase o kus dál Požadavky: - Znalost programování v C nebo C++ - Znalost vývojového cyklu SW - Výhodou znalost skriptovacích jazyků (Python, Perl) - Výhodou znalost sítí a síťových protokolů (TCP/IP) - Komunikativní znalost angličtiny - Pozice vhodné pro juniorštější i seniorštější kandidáty - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - Zodpovědnost, proaktivní přístup, samostatnost, ochota učit se novým věcem Najdeme Vám práci: - na hlavní pracovní poměr - s atraktivním finančním ohodnocením, které se odvíjí od Vašich znalostí a zkušeností - s celou řadou zajímavých zaměstnaneckých benefitů Pokud máte zájem dozvědět se o konkrétních nabídkách, neváhejte se na nás obrátit. Zašlete nám, prosím, svůj profesní životopis, nejlépe v češtině i angličtině. Jestliže budou Vaše znalosti a zkušenosti odpovídat některé z aktuálně obsazovaných pozic, ozveme se Vám a sdělíme Vám bližší informace. Pokud v současné době nenabízíme pozici, která by odpovídala Vašemu profilu, zařadíme Vás do databáze uchazečů a budeme Vás kontaktovat v případě, že pro Vás nalezneme jinou vhodnou nabídku.

 Kategorie

C++
C
Python
Perl
TCP/IP