Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 6444

HTML5 vývojář her - na ŽL

Pozice: HTML5 vývojář her

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno-Brno Město, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 10.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pozici obsazujeme pro rozvíjející se brněnskou firmu zabývající se vývojem online loterijních systémů. Na této pozici budete: - v HTML5 vyvíjet loterijní hry společnosti (poker atd.) - pracovat na webové části rozsáhlého online systému pro loterie a sázky - rozvíjet uživatelské rozhraní desktopových i mobilních webů - pracovat na zakázkách pro významné tuzemské a zahraniční společnosti Požadavky: - dobrá znalost HTML5, CSS, Javascript - výhodou znalost HTML5 Canvas a game enginů (ImpactJS, Kinect, Phaser, enchant.js) - výhodou znalost jQuery, AngularJS, KnockoutJS, případně dalších frameworků - výhodou komerční zkušenosti s tvorbou webových aplikací včetně přesného pozicování - pozice je vhodná pro uchazeče s min. 1 rokem praxe - alespoň základní znalost AJ - SŠ/VŠ vzděláním technického směru - samostatnost, schopnost rychle se učit novým věcem, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce Nabídka: - jedná se o práci na ŽL, plný úvazek - mezi nabízené benefity patří: pružná pracovní doba, projektové a roční prémie, stravenky, vzdělávací kurzy (kurzy AJ, odborné kurzy, vlastní knihovna), mimopracovní akce, apod. Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis a připojte kód pozice. Pokud jste u nás už absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

 Kategorie

HTML5
JavaScript
jQuery
AngularJS