Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

JavaScript Developer

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 04.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Baví Vás práce na rozsáhlých mezinárodních projektech? Baví Vás práce v přátelském neformálním týmu kolegů? Naším klientem je úspěšná česká společnost, která působí i v dalších středoevropských zemích a my jí pomáháme najít právě VÁS! V současné chvíli hledáme jak šikovné juniorní JavaScript programátory, tak ostřílené seniory, s mnoha lety praxe ve vývoji. Jste náš člověk, jestli umíte, znáte a máte: Analytické myšlení je základ, oceníme také týmového hráče a přátelského kolegu Alespoň 3-5 let praxe jako JavaScript vývojář, u juniorů postačí 1-2 roky praxe Znáte dobře JavaScript (jQuery je základ), HTML a CSS Máte zkušenosti s budováním responzivních webů a aplikací a s používáním systémů pro správu verzí (SVN, Git, …) Zkušenosti s některým z těchto frameworků je podmínkou - NodeJs, Angular, React, apod. Zkušenost s MVC výhodou Máte znalost technické angličtiny – především čtení a psaní, komunikativní znalost angličtiny je výhodou Co Vás v nové práci čeká? Analýza požadavků, návrh, příprava podkladů k realizaci, vývoj v JavaScript Navrhování uživatelského rozhraní větších webů a aplikací, u kterých je důraz kladen na user experience (UX) Úzká spolupráce s kolegy na architektuře MVC Pravidelná komunikace s projektovým manažerem ohledně jakýchkoli problémů projektu U nás se Vám bude líbit, protože budete mít: Přátelský a neformální kolektiv Velmi zajímavou a rozmanitou práci s nejnovějšími technologiemi pro mezinárodní klienty Výkonný mobil a notebook je samozřejmostí 5 týdnů dovolené a SICK DAYS Práci na IČO Příspěvky na kulturu, penzijní připojištění, příspěvky na sportovní aktivity, kurzy angličtiny.… …a mnoho a mnoho dalších výhod Líbí se Vám představa, že jste v našem týmu? Jestli ano, pak nás brzy kontaktujte... Zkuste najít konečně práci, která Vás baví a pracovat ve firmě, kde je všechno tak, jak má být. Typ smluvního vztahu/pracovního poměru: Práce na živnostenský list/IČO, na plný úvazek, na dobu neurčitou

 Kategorie

JavaScript
jQuery
Apache Subversion (SVN)
Node.js
AngularJS