Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Junior nebo Senior PHP Developer - IČO

Pozice: Junior / Senior PHP Developer

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 04.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Naším klientem je malá česká společnost s neformálním a velmi přátelským firemním prostředím a my jí pomáháme najít právě VÁS! Tato společnost pracuje pro spoustu prestižních českých i zahraničních klientů a nyní hledá jak seniorní PHP programátory tak juniory s kratší praxí v oboru. Staňte se součástí týmu ve firmě, která si na nic nehraje a nikdo se neschovává za své funkce. Jste náš člověk, jestli umíte, znáte a máte: Analytické myšlení je základ, oceníme také týmového hráče a přátelského kolegu Alespoň půl roku komerční praxe (u seniorů 5 let) jako PHP developer Znáte velmi dobře PHP, ideálně PHP7, rutinně využíváte některý z frameworků Rutinně pracujete s MySQL, přépadně s jinou obdobnou DB Oceníme pokud vám není cizí HTML5, CSS3, JavaScript, webservices Uvítáme zkušenosti s některým z těchto frameworků - Laravel, Symfony2, Nette, Zend, Laravel, Jquery, NodeJs, Agular apod. , není podmínkou Pokud umíte dobře anglicky budeme rádi, ale postačí nám i schopnost číst a porozumět technické dokumentaci Jak by vypadal Vás běžný pracovní den? Budete navrhovat a vyvíjet webové aplikace v PHP pro české i mezinárodní klienty Jako PHP developer budete na denní báz spolupracovat s týmem seniorních vývojářů, komunikovat s klientem a oceníme pokud budete pomáhat juniornějším kolegům Vaše pracovní doba bude flexibilní, ale aby se nám lépe spolupracovalo, bude vhodné být v kanceláři mezi 10.00 a 15.00 hodinou Budete pracovat v klidné menší kanceláři, zapomeňte na openspace Můžete pracovat na IČO, také můžeme nabídnout zkrácený úvazek na 4 dny v týdnu Budete pracovat s novým počítačem dle vlastního výběru - koupíme Vám zcela nový Apple Typ pracovního poměru: Práce na živnostenský list/IČO, plný/zkrácený úvazek, na dobu neurčitou

 Kategorie

PHP
mySQL
HTML5
CSS (Cascading Style Sheet)
JavaScript