Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Account Manager (Vedoucí zakázkové kanceláře)

Pozice: Account Manager

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Statenice, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 28.03.2018

 Popis úkolů a požadavky

Rodinná společnost s dlouholetou tradicí na českém a německém trhu, která se zabývá výrobou a prodejem plastových oken a dveří a hliníkových zimních zahrad, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici – ACCOUNT MANAGERA – Vedoucího zakázkové kanceláře. CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? - Budete zodpovědný/á za péči a rozvoj vztahů u klíčových zákazníků společnosti - Budování a rozvíjení nových obchodních příležitostí - Budete zodpovědný za vedení zakázkové kanceláře - Můžete se těšit i na plánování výroby a montáží - Zpracovávání cenových specifikací a kalkulace zakázek - Rozhodně Váš nečeká žádná nuda v kanceláři! CO OD VÁS OČEKÁVÁME? Tato pozice hraje pro firmu velmi důležitou roli, proto je pro nás důležitá především Vaše motivaci a chuť do práce, profesionalita a skvělé organizační dovednosti. Na výkon této pozice je také nutná alespoň středně pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka. - Výhodou bude SŠ nebo VŠ vzdělání strojního nebo stavebního zaměření - Uvítáme také znalost technických výkresů a výbornou znalost práce na PC (AutoCAD, MS Office) - Nezbytný je také ŘP skupiny B CO VÁM ZA TO NABÍZÍME? - Můžete se těšit na zázemí rodinné společnosti s více než 25-ti letou tradicí a přátelský kolektiv - Příležitost pracovat v největším showroomu na zimní zahrady v ČR - Motivující finanční ohodnocení - Možnost práce na OSVČ - Firemní vůz, notebook a mobilní telefon - Propracované zaškolení a možnost osobnostního rozvoje - Pracoviště Praha - Statenice - Nástup možný ihned nebo dohodou

 Kategorie

Account management
Autodesk AutoCAD
Obchod