Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Junior / Senior Linux Administrátor

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 04.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro naše klienty, významné technologické zahraniční i české společnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Linux Administrátora. Juniornější kandidáti budou zaučeni, seniorním kandidátům nabídneme zajímavé ohodnocení i účast na zajímavých infrastrukturních projektech. Náplň práce: - Každodenní správa fyzických i virtuálních serverů, řešení incidentů nad servery a aplikacemi, vzdálená správa - Instalace, konfigurace fyzických i virtuálních serverů, oživování, upgrade produktů, monitoring - Práce v menším týmu administrátorů Očekáváme: - Ideálně VŠ, případně SŠ vzdělání v oboru informačních technologií - Ideálně 1-5 let zkušeností z pozice administrátor OS Linux / Unix, - Alespoň základní znalost automatizace rutinních úkolů, Shell scripting (nebo bash, perl, python) - Znalost síťových služeb na Linuxu výhodou: DNS, DHCP, SMTP,... - Znalost monitoringu, diagnostiky problémů, virtualizace serverů, desktopů, diskových polí .. - Znalost některé z těchto technologií výhodou - RedHat, Solaris, JBOSS AS, Ansible, Nagios, Apache, Tomcat, Puppet, Docker - Znalost clusteringu výhodou - Znalost komunikace v anglickém jazyce je vyžadována pouze pro některé klienty, na některé pozice postačí pasivní znalost Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, na dobu neurčitou

 Kategorie

Linux
UNIX
Systémová administrace