Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Senior Python Developer

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno-Brno Město, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 28.03.2018

 Popis úkolů a požadavky

Poskytujeme domácnostem i firmám přístup k internetu, digitální televizi a telefonování. Hledáme nadšence do programování, pro které nejde jen o práci, ale především o zábavu! Hledáme tým lidí, kteří budou nadšení z toho, že výsledky jejich zábavy denně používá stovky tisíc lidí po ČR a brzo v celé Evropě. A také hledáme největšího nadšence, kterého bychom rádi nominovali do vývoje nových služeb. Na čem budete pracovat: Vývoj firemních Informačních Systémů + podpora a údržba. Implementace provisioningu síťových zařízení a služeb. Vývoj klientského portálu. Rozvoj IPTV platformy. Hraní si s technologickými novinkami. Zaměstnanecké výhody, benefity Individuální platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a projektů. Home office i 2 dny/týden. Pro nebrňáky jsme ochotni řešit ubytování, dopravu apod. Dovolená navíc, sick days a spousty dalších benefitů Nabízený plat (hrubého): senior od 65.000 Kč a výše Jaké základy potřebujeme: OS Linux Python (pokročilý) Django SQL API Výhodou pak je znalost: Django REST framework Docker JavaScript Angular Dart GIT Je pro nás důležité, aby jste byl/ nadšenec nadšenec a měl již hodně projektů za sebou. Nehledáme juniory, které budeme muset vzdělávat, aby uměli s námi vůbec fungovat. Hledáme již hotové programátory, kteří se pouze seznámí s koncepcí našich projektů a budou je dále rozvíjet.

 Kategorie

Python
Linux
Django (Framework)
SQL