Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 6615

Topenář - plynař

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 19.03.2018

 Popis úkolů a požadavky

Topenářská a instalatérská firma v Brně hledá Topenáře - plynaře. Náplň práce: - topenářské a plynařské práce - montážní a opravárenské práce - příslušné potřebné svařovací práce Požadujeme: - nejlépe vyučen v oboru specializace topení plyn - praxe v topenářské práci a instalacích výhodou - samostatná práce - znalost a praxe ve svařování - vyšší úroveň a samostatnost výhodou Nabízíme: - výhodné platové podmínky - nástup ihned - zaměstnanecké výhody - nabízíme práci i pro absolventy a důchodce Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky. Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.

 Kategorie

Spalovací / topenářská technologie