Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Migrační administrátor - Windows 10 - Freelance

Pozice: Migrační administrátor

Začátek: 10.05.2018

Konec: 30.06.2018

Město: Praha 5-Anděl, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 26.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Lokalita: Praha 5 – M-Anděl Začátek projektu: 3.4.2018 Délka projektu: 3 měsíce Alokace: full-time (100%) Technologie: Windows 10, Windows 7 Klient: Bankovnictví Popis projektu a role: - Instalace a testovaní regionalní image Win10 - Schopnost samostatného řešení problémů a hledáni řešení s dodavateli nebo na internetu - Balíčkovaní aplikací pro Win10 - Koordinace a distribuce instalovaných notebooků mezi uživatele - Komunikace s regionálním týmem v zahraničí Požadované zkušenosti: - Hluboká znalost Win10 a Win7 - Balíčkování aplikací, preferovaná znalost Advanced installeru, WRAP balíčku - Skriptování v powershellu nebo vbs - Schopnost analytického myšlení a logického řešení při přípravě aplikací na Win10 - Schopnost koordinace menšího týmu dle potřeby - Schopnost komunikace s uživateli - Nutná znalost technické AJ, schopnost komunikace v AJ velkou výhodou

 Kategorie

Migrace
Windows 10
Windows 7