Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Test analytik - Senior - Freelance

Pozice: Senior test analytik

Začátek: 01.04.2018

Konec: 31.12.2018

Město: Praha 5, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 22.03.2018

 Popis úkolů a požadavky

Hledáme zkušeného Test analytika pro minimálně roční projekt pro velkou banku - freelance (IČO, bodyshop). Název pozice: TEST ANALYTIK - SENIOR Lokalita: Praha 5 Začátek projektu: únor 2018 Délka projektu: 2/2018-12/2018 s možností prodloužení Alokace: full-time Technologie: UML Klient: banka Popis projektu: - příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat - defekt analýza - test lead v období test exekuce Požadované zkušenosti: - zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích případů - zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních testů na základě testovacích scénářů - dobrá znalost UML - základní znalosti metodik vývoje SW (UP, Scrum apod.) - zkušenosti s nastavováním funkčního testovacího prostředí dle testovacích podmínek - zkušenosti z oblasti bankovnictví a bankovních produktů je velkou výhodou - systematičnost, spolehlivost, pečlivost - analytické myšlení

 Kategorie

UML
Testing (IT)