Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Online marketing - PPC

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Pardubice, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 27.03.2018

 Popis úkolů a požadavky

Hledám profíka na SEO - online svět Vám bude ležet u nohou! Potřebuji osobu, která má hnací motor v naplňování cílů PPC kampaní. "Možnost práce na IČO a to s 2-3 dny v týdnu home office." Hlavní úkoly: - rozjetí online webu a správa návštěvnosti skrz veškeré nástroje - odpovědnost za uskutečněný "proklik" až k cílené obchodní aktivitě - vlastní analýzy kampaní a následná optimalizace - spolupráce při vymýšlení nových kampaní, úpravy na webu, celkové strategie - některé činnosti bude třeba pouze koordinovat skrz externí spolupráci s agenturami apod. Pracovní okolnosti a nabídka: - kancelář v centru Pardubic v klidné lokalitě a s menším kolektivem - časový rozvrh dle Vašich možností a 2 - 3 dny home office - individuální dohoda na odměně - podílová složka z obchodů jako provizní část mzdy - pro hlavní pracovní poměr týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, dny volna navíc a další benefity Očekáváme tyto dovednosti: - zkušenost s jakýmkoli působením v online marketingu - hlubokou znalost PPC (Adwords, Sklik) - schopnost analyzovat data (např. Google Analytics, Excel apod.) - umění optimalizovat web - naprosto otevřené, kreativní myšlení a nové nápady Společnost, pro kterou je pozice obsazována Bankovnictví, peněžnictví - nebankovní sféra

 Kategorie

SEO / SEM
Online Marketing
PPC (AdWords, Sklik)
Google Analytics