Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

C# developer - junior i senior

Pozice: C# developer

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno-Brno Město, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 29.03.2018

 Popis úkolů a požadavky

Baví Tě programování v C#? Hledáš menší firmu nesvázanou korporátními procesy? Chceš pracovat na dlouhodobém stabilním projektu pro jednu z největších automobilek? Pokud odpovídáš ANO, čti dál, protože… ...aktuálně hledáme nové svěží posily do rozšiřujícího týmu programátorů, kteří pracují na vývoji webových aplikací velkého cloudového zahraničního projektu pro významného klienta z oblasti automobilového průmyslu. Každý vývojář přijde do styku se vším, takže tvá práce nezabředne do stereotypních vzorců. Popis pozice * Náplní tvé práce bude vývoj softwaru, spolupráce na analýze a testování konečného produktu. * Pracuje se s velkými objemy dat, částečne mluvíme o Big Datech – sem směřuje další vývoj projektu Zaměstnanecké výhody, benefity *Příjemné pracovní prostředí s občerstvením k dispozici (káva, čaj apod.) *Flexibilní pracovní doba, lze vykonávat při částečném studiu *Homeoffice v rámci domluvy *Stravenky *5 týdnů dovolené pro tvůj kvalitnější odpočinek *6 dní sick days *Smlouva na dobu neurčitou *Jazykové kurzy *Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti Osobnostní předpoklady a dovednosti * Zkušenost s programováním v C# a .NET – stačí i domácí nebo školní projekty * Zkušenost s MS SQL Server a T-SQL * Zkušenost s vytvářením webových aplikací a služeb v ASP.NET výhodou * Aktivní přístup - hledáme někoho, kdo má pozitivní vztah k programování Jazykové znalosti Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) Ostatní znalosti C# - pokročilý .NET - pokročilý ASP.NET - pokročilý Pozice je vhodná pro absolventa Děkujeme Vám za projevený zájem o služby poskytované naší personální společností. Váš životopis prostudujeme a v případě, že budete vhodným kandidátem na tuto pozici, budeme Vás kontaktovat. V případě, že nebudete vybrán/a do výběrového řízení na tuto pozici, zařadíme Vás do naší databáze uchazečů o zaměstnání, a rádi Vás budeme v budoucnu kontaktovat s jinou vhodnou pracovní nabídkou. Vámi poskytnuté informace bereme jako důvěrné a budeme s nimi zacházet v souladu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

 Kategorie

C#
.Net
Microsoft SQL-Server (MS SQL)
Transact-SQL (T-SQL)
ASP.NET