Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Elektrotechnik

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha 4-Kunratice, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 03.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Realizace elektroinstalací rodinných domů a bytů Informace o pracovním místě - OSVČ v lokalitě Praha 4 - Kunratice - Pružná pracovní doba v rozmezí 7:00 - 17:00, ve výjimečných případech noční a víkendy - Příplatky za směnnost dle dohody Benefity: - Mobilní telefon, pracovní oděv, po zapracování služební automobil - 4 týdny dovolené - Zajímavá a různorodá práce na moderních technologiích - Možnost profesionálně růst Společnost, pro kterou je pozice obsazována elektrotechnický průmysl Požadujeme: - Výuční list nebo SŠ s maturitou obor elektro silnoproud nebo slaboproud - Vyhláška 50/78 Sb. - Řp. sk. B - Základní znalost práce na PC, MS Office - základy - Praxe není podmínkou - Znalost cizího jazyka výhodou, není požadována - Samostatnost, ochota se vzdělávat, spolehlivost a zájem o dlouhodobou spolupráci, zručnost

 Kategorie

Elektrotechnika