Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Java Developer / Junior Java Software Engineer (J2SE/J2EE)

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 04.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Máte zájem být expertem na tyto technologie? Java, Spring, Hibernate, RabbitMQ, JSP nebo jakékoliv jiné webové technologie, Relační databáze SQL +, Javascript, jQuery, XML a XSLT Vývojové centrum v Praze - mezinárodní leader v oblasti ICT analýz a poradenství, hledá výjimečné absolventy VŠ se zaměřením na vývoj SW. Ideálně s praktickými zkušenostmi s vývojem v Java pro režim Graduate Training začíná v září 2016 (nábor od června). Chcete se připojit k elitnímu týmu softwarových inženýrů, přinášejících celou řadu vylepšení ve vývoji rozsáhlého interního IS. Jako Java Developer budete: - navrhovat a udržovat interní celosvětové mission-kritické a vysoce odolné systémy - navrhnout různé části systému - úzce spolupracovat s businessem a pomoci řešit jejich problémy a implementovat řešení V moderních kancelářích (ne openspace) v centru historické Prahy, budete součástí profesionálního týmu v příjemném prostředí, které nabízí dobrou rovnováhu mezi pracovním / osobním životem, ležérní styl oblékání a pravidelné společenské akce. Řadíte se mezi kandidáty, kteří: - mají velmi dobré studijní výsledky - mají nějaké zkušenosti s programováním OOP např. Java (vyvíjíte ve svém volném čase, máte za sebou práci na školním projektu, komerční zkušenosti) - disponujete intelektuální zvědavostí a vášní pro technologie - velmi dobré písemné a ústní komunikační dovednosti Informace o pozici Požadované vzdělání: Bakalářské Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list/IČO

 Kategorie

Java
Spring
Hibernate (Java)
J2EE (Java EE)
J2SE (Java SE)