Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Senior Frontend Developer React

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 06.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta, rozrůstající se pražský team silné zahraniční IT společnosti hledáme Frontend developera. Pražská pobočka rozjíždí množství projektů především pro bankovní a pojišťovací sektor. Vývoj nových aplikacích s nejmodernějšími technologiemi. Specifikace • lokalita : Praha, Česká republika • typ smlouvy : živnostenský list • délka smlouvy : Doba neurčitá • oblast : Informační technologie ( Vývoj aplikací a systémů, testing ) Náplň práce Jeden z aktuálních projektů - Budování nové moderní aplikace pro zobrazení informací o klientovi pro pojišťovací společnost (Aplikaci využívá 1000+ obchodníků a zaměstnanců back office) - Vše se buduje na nových a moderních technologiích - Frontend je vyvíjen v React, Backend aplikace jsou psány, mimo jiné v Java 8 a Spring Boot frameworku - Spolupráce s architekty a business analytiky Požadujeme - Zkušenosti s Frontend vývojem v délce minimálně 5 let - Dobrá znalost Javascript a React.js - Dobrá znalost HTML a CSS - AJ alespoň mírně pokročilá - Výhodou: XML, UML, SQL Nabízíme - Stabilní a konstruktivní tým profesionálů, od kterých se můžete mnohému naučit - Propracovaný systém kariérního rozvoje - Penzijní připojištění, jazykové kurzy, flexi passy, stravenky, týmové akce - Možnost spolupráce na IČO a částečné home office V případě zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis.

 Kategorie

Front-end vývoj
JavaScript
React (JavaScript knihovna)