Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Sales manager pro mediální analýzy

Pozice: Sales manager pro mediální analýzy

Začátek: 08.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 25.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Budete vyhledávat nové obchodních příležitostí a rozvíjet vztahy se stávajícími klienty Připravovat nabídky a komunikovat s potenciálním klientem Komunikovat s analytickým oddělením a koordinovat přípravy ukázkových projektů Budete připravovat smluvní dokumentace Zaměstnanecké výhody, benefity Práci na HPP nebo na IČO Fixní ohodnocení 25.000,- až 40.000,- (dle praxe) Bonusy až 10% z roční fakturace Až 50% home office Mobilní telefon Stravenky Klouzavá pracovní doba (dle dohody) Nástup možný ihned Místo výkonu práce: kancelář Praha 8 Pohyb za klienty především Praha, občasně celá ČR Společnost, pro kterou je pozice obsazována Jiné neuvedené oblasti Společnost která poskytuje služby obsahové mediální analýzy. Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním středoškolské s maturitou vysokoškolské I. stupně Jazykové znalosti Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) Řidičský průkaz B Osobnostní předpoklady a dovednosti Vzdělání v oblasti mediální komunikace (výhodou) Všeobecnou znalost mediálního a ekonomického prostředí ČR Orientaci v PR, mediální komunikaci, marketingu a sociálních sítích Praxi nejlépe v mediální/PR agentuře Znalost anglického jazyka (pro komunikaci s některými klienty) Řidičské oprávnění sk. B výhodou Znalost PC na běžné uživatelské úrovni Inzerující společnost Stručná charakteristika společnosti Jako specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů, Vám pomůžeme s odpovědmi na následující otázky….. …pro kandidáty…. - Hledáte novou příležitost a zajímavou práci? - Chcete poradit, jak úspěšně v nové práci začít? - Znáte opravdu své silné stránky a prostor pro zlepšení?

 Kategorie

Sales manager
Média
Marketing
Public Relations