Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

REVIZNÍ / SERVISNÍ TECHNIK - Plynové kotle a plynospotřebiče

Pozice: Nezadáno

Začátek: 17.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 17.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Náš klient, který je mistrem svého řemesla v instalatérských a topenářských prací – ať už jsou to drobné opravy až po celkové rekonstrukce nebo stavby velkých celků, včetně komplexního řešení i zazdění a úklidu, hledá do svého týmu nového parťáka na pozici REVIZNÍ / SERVISNÍ TECHNIK pro plynové kotle a zařízení. POPIS POZICE Klient by do svého přátelského a pohodového týmu rád přijal nové servisáky s dovednostmi a znalostmi v oblasti OPRAV PLYNOVÝCH KOTLŮ A PLYNOSPOTŘEBIČŮ, nebo šikovného elektrikáře s vyhláškou, který má chuť na změnu, a chce se stát servisákem přes kotle! Společnost za rok obslouží přes tisíc zákazníků napříč sociálním a ekonomickým spektrem. Díky tomu má reálné poznatky v komunikaci s "živými" lidmi. Montuje a instaluje rozvody vody, plynu a topení včetně všech běžných zařízení a spotřebičů. Provádí revize a opravy všech typů rozvodů a potrubí včetně čištění kanalizace. Zajišťuje non-stop servis sanitárních čerpadel SFA Sanibroy. Má zkušené a spolehlivé řemeslníky, za které ručí! PROFIL KANDIDÁTA - Máte praxi na obdobné pozici a vzdělání v oboru elektro, případně plyn? - Jste zkušeným odborníkem v servisní činnosti plynových kotlů nebo plynospotřebičů? - Jste samostatný, spolehlivý a vynikáte pro zákaznickým přístupem? - Máte ŘP sk. B a jste aktivní řidič? Pak je tato pozice pro Vás jako dělaná! NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? - Společnost nabízí velice dobré platové podmínky a super kolektiv - Mobilní telefon a služební automobil i k soukromým účelům - Možnost práce na HPP i OSVČ - Firemní benefity a poukázky do relaxačního centra - 1x ročně příspěvek na dovolenou - Firemní oblečení - Zázemí v centru Prahy a spoustu zajímavých zakázek - Nástup možný ihned ale i dohodou Zaujala Vás nabídka? Zašlete mi Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

 Kategorie

Plynové a vodní instalace