Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Obchodník - služby v oblasti reklamy

Pozice: Obchodník

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Brno, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 15.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Chcete se potkávat s výsledky své práce doslova na každém rohu? Hledáte časově flexibilní práci, která Vám umožní si ovlivnit výši svého výdělku? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Společnost nabízející kompletní portfolio služeb v oblasti venkovní reklamy posiluje svůj obchodní tým o pozici OBCHODNÍK – SLUŽBY V OBLASTI REKLAMY. PRACOVNÍ NÁPLŇ - aktivní vyhledávání nových zákazníků se zájmem o venkovní reklamu - navazování dlouhodobých vztahů se zákazníky - vyjednávání podmínek jednotlivých zakázek - komunikace se zákazníkem po celou dobu realizace zakázky - práce s databází realizovaných projektů a interním CRM systémem - administrativa spojená s jednotlivými obchodními případy CO POŽADUJEME? - zkušenosti s vyhledáváním nových zákazníků - středoškolské vzdělání - dynamickou a komunikativní osobnost - řidičský průkaz skupiny B - ochotu cestovat CO NABÍZÍME? - flexibilní pracovní dobu - propracovaný systém provizí a doplňkových bonusů - spolupráci na živnostenský list - prostor pro rozvoj vašich obchodních dovedností - zázemí kanceláře v Praze nebo Brně - mzdové ohodnocení: 14 000 - 60 000 Kč Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

 Kategorie

Obchod
Reklama
Prodej