Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

JavaScriptová aplikace

Pozice: Javascript Developer

Začátek: 18.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: 250 Kč

Poslední aktualizace: 23.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Potřebujeme tě pro aplikaci, která bude vykreslovat obsah na základě údajů z REST API. Je nezbytné, aby si uměl anglicky, odhadovaná práce je na 2 až 3 měsíce. Pracoval by si s námi v kanceláři, ale neboj, je tu zásoba ovoce, kafe a fajn parta, se kterou se nudit nebudeš. Jako zpestření máme například fotbálek po obědě a páteční pizzy. Ideálně potřebujeme: - znalost JavaScript ES2018 výhodou - alespoň základy fungování Gitu - komunikaci v angličtině, případně také v italštině - chuť hledat stabilní a dlouhodobé řešení - spolehlivého člověka, který se nebojí přijít s vlastním nápadem Najdeš u nás: - zajímavou technologii spojující SW a HW - nevšední vývojové požadavky, které jsou pokaždé zajímavou výzvou - spoustu obrazovek na testovaní (od těch nejmenších až po vysokosvity, které ti vypálí díru do hlavy) - veselou partu lidí, kteří spolu rádi tráví čas - mísy s ovocem, pravidelnou páteční pizzu - po obědě hrajeme fotbálek

 Kategorie

JavaScript
ES6
Git