Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Junior a Senior IT PROJECT MANAGER

Pozice: Nezadáno

Začátek: 18.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 18.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici: Junior a Senior IT PROJECT MANAGER Pro našeho klienta, úspěšnou poradenskou společnost specializující se na IT řešení (pro klienty z oblasti finanční, retailové, státní správy a samosprávy), hledáme uchazeče na dvě pozice projektových manažerů. Hledáme jednoho juniora s jedním rokem praxe, ale také jednoho zkušeného seniora. Senioři budou pověřeni náročnějšími IT projekty a odměněni adekvátně dle praxe. Požadujeme: Minimálně 1 rok zkušeností s vedením IT projektů, u seniorů minimálně 5 let praxe Výhodou je praxe s projekty z oblasti kybernetické bezpečnosti Hledáme odborníka schopného profesionálně a rychle reagovat na nastalé situace Znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni Výhodou jsou certifikace či praktické zkušenosti s používáním projektové metodiky Řidičský průkaz Náplň práce: Odpovědnost za řízení harmonogramu, rozpočtu a kvality projektů (Podpořena odpovídajícími pravomocemi) Samostatná komunikace a vyjednávání se zákazníky Spolupráce s obchodním týmem při přípravě a realizaci souvisejících zakázek Řízení a motivace členů projektových týmů Nabízíme: Motivující systém odměn a širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů Stravenky, 5 týdnů dovolené, jazyková i odborná školení, firemní akce, penzijní připojištění, notebook, mobilní telefon Možnost odborného i karierního růstu v rámci prestižní IT společnosti Práci s nejmodernějšími technologiemi Informace o pozici Adresa: Praha Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá) Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Project Manager, IT konzultant, Project Administrator, IT analytik, Vedoucí vývoje/Team Leader, IT ředitel/manažer Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

 Kategorie

Projektový management (IT)
Vedení projektu / vedení týmu (IT)