Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Party zedníků-sádrokartonářů BŘECLAV; 6850

Pozice: Nezadáno

Začátek: 18.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Břeclav, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 18.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Party zedníků-sádrokartonářů hledá stavební firma v Břeclavi – jen party -náplň práce: -zednické a sádrokartonářské práce -požadujeme: -nejlépe vyučení v oboru stavebním -praxi aspoň 3roky -spolehlivost -schopnost samostatné práce -nabízíme: -dobré platové ohodnocení -zaměstnanecké výhody -práci na HPP nebo i na ŽL -nástup ihned Pracovní poměr: Na plný úvazek, trvalý pracovní poměr Plat: 20 000,00 - 30 000,00 Kč /měsíc Referenční kód: 6850; Kategorie: Stavebnictví a řemesla Dosažené vzdělání: SOU/výuční list Místo zaměstnání: Břeclav, Jihomoravský Kraj Česká republika Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky. Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Odesláním žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.

 Kategorie

Stavebnictví
Sádrokartonové stavby