Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 6654

.NET Developer / Analytik (i pro VŠ absolventy)

Pozice: Nezadáno

Začátek: 20.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 20.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Co budete na pozici dělat: - vyvíjet v .NET technologiích aplikace pro české i mezinárodní zákazníky - podílet se na vývoji backendu i frontendu i databázové vrstvy - pracovat na širokém spektru produktů, na jejich customizaci v .NETu - účastnit se základního testování nových funkcionalit - pracovat na analýze funkční specifikace (v případě zkušeností a zájmu) - plánovat a navrhovat strukturu technického řešení - případně využít i některý z dalších jazyků (Java, JavaScript pro vývoj UI) - rozšiřovat webové, desktopové, případně mobilní aplikace - upgradovat, konfigurovat a debuggovat existující systémy - tvořit technickou a školící dokumentaci - perfektní příležitost pro nastartování své kariéry buď jako developer nebo vývojář s přesahem do analýzy Zaměstnanecké výhody, benefity - jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek nebo zkrácený úvazek (min. nadpoloviční úvazek - možnost práce na Dohodu) - práce v mezinárodní společnosti - celá řada firemních výhod: 5 týdnu dovolené, sick days, stravenky, příspěvky na sport a kulturu, pěkné kancelářské prostředí, pohodový mladý kolektiv a další Informace o náboru Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Společnost, pro kterou je pozice obsazována Informační technologie, počítačové programování, webové portály Mezinárodní společnost s pobočkami v Brně a Praze, která se zabývá vývojem různorodých produktů pro zahraniční veřejný sektor. Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním vysokoškolské II. stupně Jazykové znalosti Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) Osobnostní předpoklady a dovednosti - dobrá znalost .NET technologie - znalost SQL a relačních databází (MS SQL, Oracle) - výhodou znalost systémové integrace a bezpečnosti - výhodou znalost JavaScript nebo Java - aktivní znalost AJ - výhodou jsou zkušenosti s vývojem v .NETu, např. při studiu - místo je vhodné i pro studenty VŠ v posledním ročníku, kteří jsou flexibilní - VŠ vzdělání v IT nebo podobném oboru (geo-informatika či matematika) - dobré komunikační schopnosti, analytické uvažování, schopnost řešit nastalé situace, zájem na sobě dále pracovat

 Kategorie

.Net
Microsoft SQL-Server (MS SQL)
JavaScript