Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 6660

Databázový programátor (MS SQL)

Pozice: Nezadáno

Začátek: 20.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Brno, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 20.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Hlavní náplní práce bude: - vývoj databází se středním a velkým objemem dat (tabulky v řádech statisíců a miliónů záznamů) - návrh a implementace databázové komunikace mezi jednotlivými systémy společnosti - starost o rozvoj datového skladu - práce s daty v logických souvislostech, tvorba reportů pro vedení společnosti - technická autorita pro oblast databází, podpora ostatních kolegů - monitoring DB serverů, řešení vzniklých problémů, zefektivňování přístupů Zaměstnanecké výhody, benefity - jedná se o plný úvazek, práce na HPP nebo ŽL - jiné výhody: stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění a další Informace o náboru Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Společnost, pro kterou je pozice obsazována Informační technologie, počítačové programování, webové portály Česká finanční společnost. Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním středoškolské s maturitou nástavbové/vyšší odborné vzdělání vysokoškolské I. stupně vysokoškolské II. stupně Osobnostní předpoklady a dovednosti - velmi dobrá znalost MS SQL a T-SQL - výhodou znalost platformy .NET - zkušenost se středním a velkým objemem dat, zkušenost s data mining, tvorbou reportů - zkušenost s měřením výkonu DB serveru, schopnost optimalizovat komplikované dotazy, uložené procedury - pasivní znalost AJ (technická angličtina) - alespoň 3 roky na podobné pozici (pro pobočku v Praze min. 5 let)

 Kategorie

Microsoft SQL-Server (MS SQL)
Transact-SQL (T-SQL)