Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

MONTÁŽNÍ / SERVISNÍ TECHNIK

Pozice: Nezadáno

Začátek: 07.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: východní Čechy, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 23.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pokud nechcete být celý den zavření v kanceláři nebo výrobě, a vyhovuje Vám práce v terénu, máme pro Vás skvělou příležitost. Pro stabilní a úspěšnou českou společnost hledáme šikovné techniky na montáže a servis oken (plastová, dřevěná, hliníková) a dveří v regionu východních Čech. Máte-li více zkušeností z elektrotechniky, určitě Vás zapojíme i do dalších produktů jako jsou vrata a vzduchotechnika. Budete jezdit po menších stavbách v našem regionu podle týdenního plánu. CO POŽADUJEME: Důležitá je především samostatnost, technické smýšlení a ochota se učit. Znalost oboru zámečníka, nástrojaře, elektrikáře, automechanika výhodou CO ZÍSKÁTE: Pokud nemáte praxi, vše Vás rádi doučíme. Nástupní mzdu dle zkušeností v rozpětí 26 – 30 000 Kč. Práci v dobře fungující stabilní firmě s osobním přístupem. Každý den se budete vracet zpátky domů, za přesčasy si můžete vybírat náhradní volna a užít si tak volný čas po svém. Nejedná se o žádnou sezónní práci, ale stabilní celoroční zaměstnání. Budeme se těšit na spolupráci a životopis nebo bližší informace o Vás!

 Kategorie

Instalace / montáž / údržba
Servis