Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Android Programátor / Senior Android Developer

Pozice: Nezadáno

Začátek: 15.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 21.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Do nově otevíraného pražského vývojového centra zahraniční SW společnosti hledáme středně zkušené i seniorské Android programátory. Naším klientem je úspěšná irská společnost vyvíjející mobilní a webová SW řešení pro více než tisícovku mezinárodních klientů. Nabízíme jedinečnou možnost stát se jedním z prvních českých zaměstnanců této společnosti a podílet se na budování a dalším rozvoji pražského vývojového centra. Náplň práce: Účast na celém cyklu vývoje nových mobilních aplikací - Návrh aplikací a řešení na základě počáteční analýzy - Vývoj Android aplikací - Testování a optimalizace aplikací Vývoj bude probíhat v rámci agilní metodiky SCRUM v kooperaci s vývojovým týmem v Dublinu Očekáváme: U všech vývojářských pozic klademe důraz na schopnost návrhu funkčního designu aplikací a vysokou míru kreativity a invence při jejich návrhu Hledáme vývojáře, kteří preferují spolupráci se skutečnými odborníky a jsou připraveni přijmout zodpovědnost za návrh a vývoj široce používaných aplikací U schopných vývojářů postačí alespoň 1 rok praxe vývoje v Androidu a znalost některého z aktuálně používaných objektových jazyků (ideálně JAVA) U seniorů očekáváme pokročilou znalost Androidu a zkušenosti s návrhem mobilních aplikací Schopnost komunikace v anglickém jazyce je nezbytná Oceníme přátelské vystupování a týmového ducha Nabízíme: Jedinečnou příležitost stát se jedním z prvních pražských zaměstnanců nově otevíraného vývojového centra Možnost práce na projektu i jako kontraktor Skvělou možnost odborného i karierního růstu Vývojové kanceláře v centru Prahy - přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi Zázemí úspěšné mezinárodní IT společnosti Informace o pozici Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

 Kategorie

Programátor
Java
Vývoj androidu
SCRUM