Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 13461

TZB Projektant

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 15.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

TZB - víte velmi dobře, o čem je řeč? Máte zkušenosti s programem AutoCAD? Chcete dále rozvíjet své znalosti projektování ve stavebnictví? Pak pro Vás máme super příležitost! Projektová společnost sídlící v Praze hledá kolegu do svého týmu na pozici: TZB PROJEKTANT (32.000-37.000 Kč) Náplň práce * Návrhové řešení TZB * Převzetí zakázky a komunikace s klienty * Kreslení návrhů v programu AutoCAD a REVIT * Administrativa spojená s projekty * Komunikace se členy týmu a klienty * Precizní a samostatná práce Požadujeme - SŠ/VŠ stavební - Znalost programu AutoCAD - podmínkou, REVIT - výhodou - Znalost angličtiny - výhodou - Schopnost reagovat na nečekané požadavky od klientů Nabízíme - Účast na velmi prestižních projektech a zakázkách - Zdokonalení se v práci ve 3D programech - Dostupnou lokalitu - přímo u metra - Přátelské prostředí - Nástup: ihned - Místo výkonu: Praha - Možnost spolupráce na IČO Mzda: 32 - 37 000 Kč / měsíc Region: Praha, Středočeský kraj Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

 Kategorie

Stavební konstrukce
Autodesk AutoCAD
Stavební inženýrství
Revit