Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

VÝVOJ INTERNÍ APLIKACE - PHP, NETTE - IČ, DPP

Pozice: Nezadáno

Začátek: 10.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno-Brno Město, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 26.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro vývoj naší interní aplikace (NEJEDNÁ se o zprostředkování pro jinou společnost !!!) hledáme samostatného vývojáře, který již má zkušenosti s fw Nette. Jedná se o vývoj na "zelené louce" a inspirací může být stará nevyhovující aplikace. Po dokončení zadání očekáváme pokračování ve formě servisu a vývoji webové prezentace. Máme připravené zadání, které lze po domluvě ještě dále dopřesnit. U aplikace bude kladen důraz na funkčnost, odezvu, UX - v podstatě se jedná o oddělenou část většího inofrmačního systému. Nabízíme pracovní vztah formou IČ, ŽL, DPP, DPČ nebo jiné po dohodě. samostatná činnost vývoj webové aplikace pro interní potřeby analýza požadavků, tvorba mockupů vývoje back-endu - PHP, Nette, MySQL vývoj front-endu - HTML, CSS, JavaScript, AJAX, Bootstrap testování nasazení řešení konfigurace linux prostředí (vhost, apache, mysql, svn, firewall - podle potřeby) konzultace stavu vývoje a požadavků POŽADUJEME VŠ vzdělání v oboru IT, matematika nebo relevantní zkušenosti s vývojem MVC aplikací dobrá znalost PHP, MySQL, Nette dobrá znalost HTML, CSS, JavaScript, AJAX znalost knihovny Bootstrap, XML *výhodou - znalost LESS, JQuery výhodou - znalost prostředí Linux Debian výhodou - zkušenosti s instalací / konfigurací Apache, MySQL, SVN/GIT komunikační a analytické dovednosti NABÍZÍME finanční ohodnocení dle domluvy typ smluvního vztahu - IČ, DPP, DPČ či jinak po dohodě vývoj v režimu home office s osobními konzultacemi nebo on-site nebo kombinovaný start ihned, zadání je připraveno dlouhodobější externí spolupráci na dalších projektech lokalita: Brno-město Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně). Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

 Kategorie

Vývoj webových aplikací
PHP
Nette
HTML
CSS