Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Účetní - samostatná

Pozice: Účetní - samostatná

Začátek: 27.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: okres Kladno, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 27.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Náplň práce samostatné komplexní vedení účetnictví sestavení daňového přiznání vedení přehledu pohledávek a závazků zpracovávání reportů pro vedení společnosti jednání se státními orgány Požadujeme SŠ vzdělání, ekonomického směru výhodou zkušenosti na obdobné pozici samostatnou, proaktivní a empatickou osobnost zkušenosti s DPH a daňovým přiznáním mzdové účetnictví výhodou znalost účetního programu Pohoda Výhodou Nabízíme samostatnou pozici s možností seberealizace nástup možný ihned možnost upravení pracovní doby atraktivní finanční ohodnocení lokalita pracoviště okres Kladno práce na HPP nebo ŽL V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete své CV.

 Kategorie

Účetnictví