Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Obchodní zástupce v potravinářství pro Jihočeský kraj

Pozice: Nezadáno

Začátek: 14.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Táborsko, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 30.04.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářství a ve výrobě v oblasti moštů a džusů hledáme Obchodního zástupce pro Jihočeský kraj - Táborsko. Náplní práce je péče o stávající zákazníky, nabídka a prodej zboží, práce se zákazníky a vyhledávání nových zákazníků a vedení obchodní dokumentace. Zákazníky jsou obchody, zdravé výživy, restaurace, hotely, školy, nemocnice,... Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci. V Českých Budějovicích je také kancelář firmy, ale práce je spíše formou Home office, protože sídlo firmy je ve Zlínském kraji. Nabízíme proplácení nákladů vlastního automobilu, práci na ŽL, mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 30 000 podle praxe a výsledků práce.

 Kategorie

Obchod
Potravinářství
Nabídka a prodej zboží
Komunikace se zákazníky