Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 59db771fbabecf621d5d2a00

Konzultant/ka personální společnosti

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha 2, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 22.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro personální společnost, s dvacetiletou tradicí, sídlící v centru Prahy, hledáme vhodnou/ ho kandidátku/ta na pozici Konzultant/ka personální společnosti. Náplň práce - úspěšné zpracování zakázek od začátku případu do konce realizace - aktivní vyhledávání vhodných kandidátů ve všech dostupných zdrojích - zajišťování inzerce a prezentace volných pozic v médiích a na internetu - vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání - zpracování podkladů a informací z pohovorů - aktivní spolupráce se stálými klienty z řad firemních zákazníků - spolupráce při vedení DB kandidátů o zaměstnání Požadujeme - ukončené VŠ/ SŠ vzdělání - komunikativní znalost AJ podmínkou - zájem o práci s lidmi - ideálně v oblasti HR - praxe na obdobné pozici - možno i v průběhu studia je vítaná - perfektní znalost českého jazyka ústní i písemnou formou - praxe v personální společnosti je vítaná, není podmínkou - dobré vyjadřovací schopnosti a pozitivně naladěnou osobnost - velmi dobrou znalost práce na PC a běžných kancelářských programů - samostatnost, pečlivost, důslednost a příjemné profesionální vystupování Nabízíme - zázemí stabilní společnosti s vybudovanou klientelou - práci v mladém a dynamickém kolektivu - velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení - pracoviště v centru Prahy a příjemné pracovní prostředí - spolupráce je možná i na IČO - nástup možný ihned nebo dohodou V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email. Místo pracoviště: Praha 2 Region: Praha Obor: Personalistika, HR Pracovní poměr: Plný úvazek Minimální požadované vzdělání: Maturita

 Kategorie

Personalistika
Řízení lidských zdrojů (HRM)