Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 508

Mechanical and Electrical (M&E manager) - technický dozor s aktivní AJ

Pozice: Technický dozor / Mechanical and Electrical Manager

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Bratislava, Nitriansky kraj, Slovensko

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 22.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Mechanical and Electrical (M&E manager) - technický dozor s aktivní AJ Náplň práce - stanovení a kontrola výměr prací a dodávek v oblasti elektro - stanovení a kontrola odpovídajících cen prací a dodávek - kontrola ocenění změn projektu - příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení - kontrola a odsouhlasování dílčích i konečných plateb/fakturací dodavatelů - spolupráce s Project Managementem při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem - kontrola project managerů na jednotlivých stavbách - účast na jednáních a zastupování firmy v dané problematice - výběr a kontrola dodavatelů - kontrola uzavírání smluv se subdodavateli - kontrola, koordinace, řízení prací a projektů - kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací - kontrola kvality provedených prací - kontrola a kompletnost projektové dokumentace - dokumentace skutečného stavu - řízení kontrolních dní - příprava a předání díla objednateli - odstranění vad a nedodělků, vícepráce - řešení a dohled nad reklamacemi Požadujeme - VŠ-FEL s praxí v oblasti elektro minimálně 4 let - zkušenost s oceňováním prací a dodávek v oblasti stavebního elektra - kontrola fakturací a výběrových řízení v oblasti elektro - silnoproud a slaboproud - nutná znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni - nutná praxe na obdobné pozici nejméně 10 let - autorizace v oboru - podmínkou - platná vyhláška 50/78, ideálně § 10 / nebo § 24 - přirozená autorita a velmi dobré vyjednávací schopnosti - schopnost dohlížet na projekty a projekt manažery Nabízíme - zodpovědnou práci na zajímavých stavebních projektech ve stabilní nadnárodní společnosti - možnost pracovat na nejvýznamnějších projektech v regionu Slovenska - práci na atraktivním projektu v oblasti výstavby průmyslových staveb - účast na projektech v zahraničí, práce na více projektech - možnost práce na IČO V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci. Požadované jazykové znalosti: Anglický Místo výkonu práce: Bratislava a Nitriansky kraj Region: Slovensko Obor: Technika, elektrotechnika Pracovní poměr: Plný úvazek Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

 Kategorie

Elektrotechnika
Technický dozor