Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Technický obchodní zástupce (od 25.000 Kč)

Pozice: Nezadáno

Začátek: 17.05.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 03.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Náplň práce Jste dobrý obchodník a orientujete se v oblasti elektroinstalačních materiálů? Rádi cestujete a máte zájem se stát součástí české dynamicky se rozvíjející firmy? Pak hledáme právě Vás! Česká společnost zabývající topnými systémy se hledá technicky založeného kolegu na pozici "Obchodního zástupce" - získávání nových zákazníků - péče o stávající zákazníky - vypracovávání cenových nabídek - cestování: 3 - 4 dny v týdnu - odpovědnost za svěřené klienty a plnění plánu - výborné prodejní, komunikační a prezentační dovednosti - Místo výkonu práce: ČR (kancelář Brno) Požadujeme - minimálně SŠ vzdělání - zkušenosti v oblasti prodeje technického sortimentu, praxe v oboru topných systémů výhodou - preferujeme skutečné znalosti a chuť k práci - uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel ) - flexibilitu, ochotu cestovat, schopnost učit se a zdokonalovat - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme - motivující platební ohodnocení - práce na ŽL nebo HPP - auto, notebook, telefon - zajímavá práce v prosperující firmě - možnost kariérního růstu Mzda: 25 000 Kč / měsíc Region: Jihomoravský kraj Obor: Technika, elektrotechnika, Energetika, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair Pracovní poměr: Plný úvazek Minimální požadované vzdělání: Maturita

 Kategorie

Elektrotechnika
Obchod
Energetika