Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Technický dozor / MEP inženýr s aktivní AJ

Pozice: Nezadáno

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 15.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, hledáme vhodného kandidáta Náplň práce - stanovení nebo kontrola výměr prací a dodávek TZB - kontrola ocenění změn projektu - příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení - kontrola a odsouhlasování dílčích i konečných plateb/fakturace dodavateli - spolupráce s Project Managementem při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem - kontrola project managerů na jednotlivých stavbách - účast na jednáních a zastupování firmy v dané problematice - výběr a kontrola dodavatelů - kontrola uzavírání SoD - kontrola, koordinace, řízení prací a projektů - kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací - kontrola kvality provedených prací - kontrola a kompletnost projektové dokumentace - dokumentace skutečného stavu - řízení kontrolních dnů - příprava a předání díla objednateli - odstranění vad a nedodělků, vícepráce - řešení a dohled nad reklamacemi Požadujeme - VŠ-SJ - obor TZB s praxí v oblasti TZB minimálně 5 let - zkušenost s oceňováním stavebních prací a dodávek - kontrola fakturací a výběrových řízení v oblasti elektro - silnoproud a slaboproud - nutná znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni - autorizace – podmínkou - přirozená autorita - schopnost dohlížet na projekty a project managery Nabízíme - zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - možnost pracovat na nejvýznamnějších projektech v regionu CME - účast na projektech v zahraničí, práce na více projektech - program profesního růstu zaměstnanců - jazykové kurzy - stravenky - možnost práce na IČO Informace V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci. Požadované jazykové znalosti: Anglický Region: Praha Obor: Strojírenství Pracovní poměr: Plný úvazek Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

 Kategorie

Autodesk AutoCAD MEP
Stavební dozor
Stavební inženýrství