Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

Vývojář C# junior i senior (HPP, IČO, part-time)

Pozice: Nezadáno

Začátek: 11.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Praha, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 24.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Česká softwarová firma s dvanáctiletou tradicí zaměřená na Business Intelligence, Data Warehousing a Application Development hledá do svého týmu aplikačního programátora zaměřeného spíše na back-end. Možnost práce na HPP, IČO i part-time v posledním ročníku studia. Co pro nás můžete udělat: Budete vyvíjet řešení pro Identity Management, který zajišťuje interním zaměstnancům banky bezpečný a diferencovaný přístup k informacím Nebudete jen kódovat, ale i integrovat řešení do interní IT infrastruktury Když se něco nepodaří, provedete analýzu, identifikujete příčinu a dáte vše dokupy Zaměstnanecké výhody, benefity Co získáte: - Práce s nejmodernějšími technologiemi nejenom ze světa Windows - Spolupráci se špičkami v oboru, a to nejenom v rámci plnění pracovních povinností, ale i na workshopech, boot campech a podobných akcích - Osobní rozvoj, nováčky si zaučíme - Flexibilní pracovní doba - 25 dní dovolené, stravenky - Možnost práce na HPP, part-time nebo IČO - Místo výkonu práce Budějovická Společnost, pro kterou je pozice obsazována Informační technologie, počítačové programování, webové portály Česká softwarová firma Požadavky na zaměstnance: - Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním: středoškolské s maturitou Jazykové znalosti: - Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) Osobnostní předpoklady a dovednosti Co od Vás očekáváme: Znalost C# je pro nás podstatou Komunikativní angličtina Čím více dalších technologií, tím lépe: Windows Server 2016 IIS Microsoft SQL Server 2016/2017 Microsoft Active Directory LDAP ADFS SAML 2.0 OAuth 2.0 Open ID Connect Microsoft Visual Studio 2015+ Web Services WCF REST SOAP Swagger Visual Studio Team Services

 Kategorie

Windows Server
C#
Active Directory
Microsoft Internet Information Server (IIS)