Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 29170

Senior SharePoint programátor - bez AJ (45.000 - 60.000 Kč)

Pozice: Senior SharePoint programátor

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Jihomoravský kraj, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 15.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Skvělá nabídka pro vývojáře nezelenáče do nevšední oblasti => MS SharePoint. Neděláme zakázkový vývoj, ale máme portofolio vlastních produktů, které si řídíme od nápadu, přes realizaci až po marketing a servis. Úspěšně dodáváme řešení pro řízení procesů v malých, středních i velkých organizacích či státní sféře. Jsme tuzemská společnost s více než 14-ti letou historií a nyní významně posilujeme náš tým o další vývojáře. Věříme, že klíčová je spokojenost našich zaměstnanců a proto Ti umožníme kombinovat i jiné formy spolupráce než na hlavní pracovní poměr (práce z domu, na částečný úvazek, na IČO apod.). Náplň práce - vývoj vlastních produktů pro řízení SME procesů - programování na platformě MS SharePoint - analýza nových funkcionalit / požadavků - formální návrh a popis řešení - implementace a testování - nasazení řešení u zákazníka, příležitostné cestování po ČR / SK - práce v týmu Požadujeme - SŠ / VŠ v oboru ICT nebo příbuzném - praxi ve vývoji aplikací na platformě MS SharePoint - dobrou znalost C# ASP.NET - znalost Front-End technologií (HTML5, XML, CSS, JavaScript) - zkušenost s pomocnými nástroji jako je TFS, GIT, MS Visual Studio - analytické a komunikační dovednosti - výhodou - znalost SQL - výhodou - znalost LINQ Nabízíme - možnost práce na IČO nebo part-time - pružná pracovní doba s možností Home-Office + SickDays - mzda odpovídající zkušenostem - bonusy z projektů - smlouva na dobu neurčitou - přizpůsobení náplně práce na míru - telefon k soukromým účelům - vzdělávací kurzy - stravenky - další balíček benefitů Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc Region: Jihomoravský kraj Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů Pracovní poměr: Plný úvazek Minimální požadované vzdělání: Maturita

 Kategorie

Microsoft SharePoint Server
ASP.NET
C#
JavaScript
XML