Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 6473

Obchodně-technický zástupce/kyně pro armatury - Čechy

Pozice: Obchodně-technický zástupce/kyně

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Ústí nad Labem, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 15.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro dodavatele komponentů i celých systémů pro výrobce oceli, energií, investičních celků a hydrauliky pro oblast Čechy hledáme pracovníka na pozici Obchodně-technický zástupce/kyně pro armatury - Čechy. Pracovní náplň: - povedete celý obchodně-technický proces – od technického návrhu po technické a obchodní konzultace k úspěšné realizaci zakázek pro sortiment armatury - jedná se o pozici, která je rozsahem činnosti kombinací technika ve firmě a obchodního zástupce pro oblast Čechy Požadujeme: - SŠ / VŠ strojní - aktivní znalost NJ (nebo AJ) pro komunikaci s dodavateli - technický rozhled - umění vést obchodní jednání - znalost práce s PC Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou - odpovídající IT vybavení - perspektivní zaměstnání - technicky zajímavé špičkové produkty - technická, obchodní a jazyková školení - služební automobil - možná práce na ŽL Plat: 30 - 45 000 Kč / měsíc Kategorie: Obchod a prodej Dosažené vzdělání: SŠ odborné Místo zaměstnání: Ústí Nad Labem, Ústecký Kraj, Česká republika

 Kategorie

Obchod
Strojírenství
Prodej