Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.: 6605

Java SE Core Developer na ŽL (zaškolení v zahraničí)

Pozice: Java SE Core Developer

Začátek: 01.06.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno-Brno Město, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 09.05.2018

 Popis úkolů a požadavky

Pro rozvíjející se start-up navázaný na stabilní zahraniční klientelu hledáme kolegy do nové brněnské vývojové pobočky. Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Na tomto místě budete: - pracovat na systémovém vývoji rozsáhlých real-time business aplikací v JAVA SE - podílet se na návrhu architektury a implementaci řešení - mít zodpovědnost za základní testování - účastnit se konzultací se zákazníky, zpracovávat jejich požadavky - pracovat v mezinárodním týmu - první dva měsíce trávit zhruba 75 % času v Německu (zaškolení), poté méně Požadavky: - dobrá znalost JAVA SE - výhodou znalost C++, orientace v networkingu - výhodou znalost In Memory Data Grid technologií (př. Apache Ignite) a NoSQL databází (př. MongoDB) - zkušenost s komplexními distribuovanými systémy - alespoň 2 roky praxe se SW vývojem v Javě - výhodou zkušenosti z oblasti financí - VŠ vzdělání v oblasti IT - ochota pracovat na dlouhodobý kontrakt a cestovat do zahraničí Jazykové znalosti Anglický jazyk: Středně pokročilý (B2) - komunikativní AJ (práce v mezinárodním týmu) Německý jazyk: Znalost NJ výhodou Nabídka: - jedná se o práci na ŽL, plný úvazek - společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností uchazeče Informace o náboru Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

 Kategorie

J2SE (Java SE)
MongoDB
C++