Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

 Hlavní informace
Ref. č.:

QA / Testing SW Manager - s AJ na IČO (80.000 - 160.000 Kč)

Pozice: QA/Testing SW Manager

Začátek: 01.04.2018

Konec: Nezadáno

Město: Brno-Brno Město, Česká republika

Pracovní poměr: OSVČ

Hodinová sazba: Nezadáno

Poslední aktualizace: 13.03.2018

 Popis úkolů a požadavky

Mezinárodní firma hledá schopného QA/Testing Process Managera, který má zkušenosti s testováním v rychle se pohybujícím prostředí a vedením týmu. Nejen že dokáže zaškolit nového člena týmu, ale také namotivovat, aby odvedená práce byla co nejefektivnější. Nabídneme Ti za to dobré finanční ohodnocení a spoustu dalších benefitů, která naše firma nabízí. Náplň práce: - minimalizovat rizika spojené s testováním - vytvářet strategii testování - zodpovídat za deadliny, kvalitu provedení - vést tým testerů - spolupracovat s týmy napříč firmou - komunikovat s klientem - podávat hlášení o výkonosti tvého týmu - people management (docházka, reporty, zaškolování...) Požadujeme: - VŠ vzdělání - praxe na obdobné pozici - zkušenosti s testováním - přehled o testovacích nástrojích - zkušenost v komunikaci s klientem - výhodou znalost SQL - výhodou ISEB certifikát Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - stravenky - flexibilní pracovní doba - možnost home-office - možnost karierního a profesního růstu - možnost bydlet a pracovat v zahraničí (Nový Zéland, Austrálie, Velká Británie) - firemní akce - občerstvení na pracovišti zdarma Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

 Kategorie

Testing (IT)
Management kvality (IT)
SQL