Personální konzultant & mentor & osobní a profesní kouč

Personální konzultant & mentor & osobní a profesní kouč

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 21 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina, Němčina,

  Osobní představení

Jsem personální konzultant, mentor a kouč osobního a profesního rozvoje. V této oblasti se pohybuji přes 20 let, většinu svého profesního života v mezinárodních korporacích na úrovni středního a vrcholového managementu. Nyní doprovázím firmy na cestě za vyladěnou firemní kulturou i řízením lidí uvnitř korporátů. Podporuji personální harmonii, reviduji HR procesy. Menším společnostem pomáhám nachystat se na firemní růst, aby to zvládly na jedničku. Na vlastní manažerské cestě a díky životu v korporátním světě zažila jak vzrušující chvíle vzestupu, tak frustraci při bojích s větrnými mlýny. Skloubit kariéru s mateřstvím? Vést tým o 45 hlavách značně rozdílných povah? To jednoho naučí nacházet správné cesty. Mé velké téma, kterému se zapáleně věnuji je kariéra (práce) & osobní štěstí. Jak to dohromady skloubit, najít svou unikátní cestu a jak/proč odstranit překážky, které si sami klademe do cesty.

 Dovednosti

Krizové HR, nastavování personálních procesů, personální audity HR, personalistika Leadership, vedení lidí a práce s týmem + další

 Jazykové znalosti

Angličtina

Plynulá znalost

Němčina

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz