Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

Social media editor

  Osobní představení

Jmenuji se Bára, je mi 25 let a v médiích se aktivně pohybuji pátým rokem. Vystudovala jsem Akademii žurnalistiky a nových médií v Praze - AKAŽ (VOŠ), obor Žurnalistika a nová média. Díky škole a zakomponované praxi jsem byla půl roku na neplacené praxi v deníku Sport, následující dva roky na placené plnohodnotné praxi v týdeníku Reflex (konkrétně na webu), kde jsem aktivně psala i editovala. Během těchto let jsem vypracovala například i analýzu webů jednoho nejmenovaného českého vydavatelství a v rámci analýzy poskytla také poradenství, kterým směrem se sociální sítě webů mají ubírat, jak, a proč. Z Reflexu jsem odešla do Blesku, kde jsem i v současné chvíli. Na starosti mám již třetím rokem sociální sítě (Facebook, Instagram) - brandované i nebrandované. Mám zkušenosti se správou sociálních sítí, s drobnými analýzami, poradenstvím v oblasti sociálních sítí, psaním, jsem kreativní a mám spoustu nápadů, které v tuto chvíli nemám kde uplatnit. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat! :)

 Dovednosti

Redaktorka a editorka Analýza a poradenství v oblasti sociálních sítí Správa sociálních sítí

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Pokročilý