Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

IT specialista

  Osobní představení

Nabízím kompletní IT služby pro firmy a podnikatele. Nastavím vaše IT prostředí tak, aby vám spolehlivě fungovalo a aby vás nezatěžovalo. Provedu vás novinkami ze světa IT, které vám zjednoduší a zpříjemní práci. Vaše data zabezpečím proti ztrátě, selhání hardwaru, zašifrování virem, ale i proti krádeži a jejich následnému úniku na veřejnost. Nabídka služeb zahrnuje tyto oblasti: datová síť – návrh, realizace, připojení k internetu, VPN do firmy, pokrytí WiFi notebooky a počítače – výběr vhodného hardware, instalace, následná správa a údržba uživatelský software – instalace, konfigurace softwaru třetích stran: účetnictví, evidence, výkazy, CRM… správa serverů – doména, mail, soubory správa elektroniky – tiskárny, IP telefony, mobily, videokonference a další zálohovací systém – vytvoření na základě analýzy rizik outsourcing IT doplňkové služby – zajištění a správa webových stránek, školení práce s PC, optimalizace uživatelských činností, IP sítě Konzultace a správa IT může probíhat přímo u klienta nebo na dálku po telefonu a přes internet. Získal jsem odborné vzdělání, mám široké spektrum znalostí v oboru elektroniky a informačních technologií. Mám více než 15 let praxe jako správce sítě a IT poradce mnoha menších firem a podnikatelů, ale i jako IT administrátor a IT manažer velké firmy.

 Dovednosti

IT outsourcing koncepty Administrace serveru Síťová administrace + další

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Plynulá znalost