Exekutiva kampaní a HR

Exekutiva kampaní a HR

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 10 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina, Čeština,

  Osobní představení

Jmenuji se Barbora [...], mým rodným městem jsou Karlovy Vary, kde již 25 let žiji, jsem zde občansky aktivní a je mi 33 let. Mezi mé poslední pracovní zkušenosti patří plánování, správa a exekutiva volebních kampaní pro politický subjekt, řízení dobrovolnických projektů a momentálně se zabývám na částečný úvazek oblastí HR a zaměstnávání osob. V osobním životě se zabývám zdravou a vědomou životosprávou (low carb, cukerfree, keto) a pohybem - momentálně v projektu Transformers42. Hledám pro sebe zajímavou výzvu a inovativní projekt, kam bych mohla směřovat dále. V práci jsem samostatná, cílevědomá, s tahem na branku. Ve vedení týmu volím pozitivní motivaci a podporu. Raději mám týmovou hru, ale dobře zvládám i práci o samotě. Více informací se o mně dozvíte v přiloženém CV. Pokud vás moje profesní zkušenosti a osobní profil zaujal, bude mi potěšením si s vámi popovídat, kde bude více prostoru se vzájemně poznat a sdělit si svá očekávání.

 Dovednosti

organizace eventů organizace besed, přednášek, koncertů (promotér) kurzy finanční gramotnosti přímá práce s klientem koordinace dobrovolníků Řízení projektů / Řízení týmu

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Čeština

Rodilý mluvčí

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz