Social media marketing specialist / Sociální sítě

Social media marketing specialist / Sociální sítě

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 4 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Slovenština,

  Osobní představení

Co pro vás mohu udělat? 1) Vytvořím fotky pro Váš produkt nebo službu. 2) Pro Váš produkt nebo službu ráda vypracuji obsahovou a komunikační strategii na sociálních sítích (Facebook, Instagram). 3) Vytvořím příspěvky pro sociální sítě od vymyšlení kreativy, přes obrázky/fotky až k textům. 4) Propagace na sociálních sítích mi není cizí. Chcete, aby se o vašem podnikání dozvědělo více lidí? Tvořit povědomí o své značce? Prodávat? Dejte mi vědět. Vše s Vámi ráda proberu. Pracuji na volné noze převážně z Prahy, ale není problém se potkat i v jiném koutě České republiky. Několik důvodů, proč se mnou spolupracovat: 1. Jsem upřímná a férová 2. Dodržuji termíny 3. Jsem k zastižení v online světě i v reálném :) 4. Pokud jsme se domluvili na spolupráci, vaše značka/produkt/služba mě zajímá a záleží mi na vašem úspěchu 5. Výsledky práce pravidelně reportuji 6. Pracuji ve spolupráci s vámi, ale samostatně, abyste se mohli věnovat ostatním důležitým věcem 7. Celý marketing na Facebooku a Instagramu mohu zajistit sama 8. Praxi v marketingu na sociálních sítích mám 4 roky 9. Práce mě baví 10. Neustále se vzdělávám a novinky uplatňuji v praxi 11. Mám přesah do ostatních oborů (PPC, Google Analytics, SEO, PR, Video, Grafika) 12. Znám šikovné lidi. Potřebujete vytvořit logo, nový web, e-shop, grafiku, ilustrace, video, SEO nebo PR? Ráda doporučím osvědčené profesionály ve svém oboru.

 Dovednosti

Focení Social media Content Management (správa obsahu) Sociální sítě Facebook Instagram Marketingová propagace Online Marketing Food styling Food decor

 Osvědčení a certifikace

Google Ads

2018 Česká republika

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Pokročilý

Slovenština

Plynulá znalost

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz