Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

art director, ilustrator

  Osobní představení

Dobrý den, jsem grafik a ilustrátor se širokou škálou dalších dovedností. Komunikuji v českém jazyce na dobré úrovni. Věřím, že mé vzdělání a všestranné zkušenosti v oboru grafického designu ze mě dělají vhodného kandidáta. Pracoval jsem jako ilustrátor, webdesigner a Art Director pro několik českých a zahraničních společností déle než 15 let. Myslím, že mé schopnosti vyhovují Vašim požadavkům. Mám smysl pro estetiku a vizuální design, detail, kompozici a barevnost, mám tvůrčí přístup k problémům a otázkám. Perfektně ovládám grafické programy inDesign, Photoshop, Illustrator i After Effects. Zajímám se také o 3D modelovaní. Kromě ilustrací vytvářím webové ikony, animace, 3D architektonické modely a styling webových stránek. Rovněž maluji obrazy a komponuji hudbu. Umím pracovat v týmu i samostatně, jsem komunikativní, orientovaný na cíl. Hezký den!

 Dovednosti

ilustrace Grafický design Grafický software + další

 Jazykové znalosti

Čeština

Plynulá znalost

Italština

Rodilý mluvčí

Španělština

Plynulá znalost

Angličtina

Plynulá znalost