HR/ Executive Search konzultant

HR/ Executive Search konzultant

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V okolí (100 km)

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 8 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Slovenština, Francouzština,

  Osobní představení

Pomáhám rostoucím startupům a středním firmám, kterým záleží na jejich (potenciálních) zaměstnancích s vytvořením autentické HR strategie a s nastavením fungujících HR procesů. Propojuji své klienty s nejlepšími kandidáty. Spolehlivost, kvalita a profesionalita jsou pro mě zásadní. Každou spolupráci proto začínám odladěním vzájemného očekávání a zjištěním potřeb klienta, které budu pomáhat řešit. Rostoucím firmám nabízím formou konzultací pomoc s nastavováním všech interních procesů týkajících se HR. Od definování kompetenčního profilu kandidátů, nastavováním hiring & onboarding procesů, přes přípravu úrovně a struktury ohodnocení zaměstnanců, až po rozvojové plány. Alternativně formou projektové spolupráce připravuji veškeré podklady pro hladké fungování personálních záležitostí. Zběhnutým fungujícím firmám pomáhám s redesignem organizační struktury, aktuálností a reálností mzdového ohodnocení jejich zaměstnanců, a také s přípravou osobnostního testování a rozvojovými plány. Executive Search/ Recruitment Svým klientům šetřím čas a usilí, které by museli vynaložit na mapování trhů s kandidáty. Díky sedmileté zkušenosti z butikové personální agentury nabízím přehled napříč obory (investiční management a finanční služby, rychloobrátka, profesionální B2B služby, výroba, logistika, farmacie, technologie) v rámci České republiky. Při executive search procesu s klientem definujeme profil ideálního kandidáta. Během 3-5 týdnů probíhá moje komunikace s potenciálními kandidáty. Nejlepší z nich prezentuji na tzv. shortlistu a následně, po jejich schválení, domlouvám osobní schůzky s klientem. Během všech pohovorů a jednání nabízím maximální podporu, jak pro klienta, tak pro zvažované kandidáty. Dávám si záležet, aby měly obě strany neustále aktuální informace o průběhu výběrového řízení. Pro kandidáty: Primárně se věnuji konzultacím pro firemní klienty, ale čím dál častěji se na mě obracejí i samotní kandidáti s prosbou o konzultaci jejich životopisu, LinkedIn profilu nebo mě žádají o pomoc se strategií při hledání nové pracovní příležitosti. Pod rukama mi prošlo přes 20 000 životopisů, rozklikla jsem přes 250 000 LinkedIn profilů, osobních pohovorů jsem absolvovala více než 1 000. A pro své klienty jsem obsadila přes 160 specialistických nebo manažerských pozic. Věřím, že budu schopna pomoci i Vám.

 Dovednosti

Řízení lidských zdrojů (HRM) Kariérní poradenství Personální poradenství Personální poradenství - rozvoj lidských zdrojů Strategické podnikové plánování Podnikové poradenství Analýza zákazníků Organizace zakázek Řízení zakázek

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Plynulá znalost

Slovenština

Pokročilý

Francouzština

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz