Specialiska na Digitální marketing, Copywriterka

Specialiska na Digitální marketing, Copywriterka

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Celý svět

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti:

Jazykové znalosti: Angličtina, Španělština,

  Osobní představení

Pracuju jako projektová managerka v IT firmě a jako specialistka na digitální marketing v produkční firmě. Taky jsem letošní student Digisemestru. Jsem kreativec tělem i duší, introvert s rozmanitými nápady. Zbožňuju cestování, zahradničení, vaření, focení (zatím se učím, ale hrozně mě to baví) a spoustu dalšího. Na druhou stranu mám ráda i tabulky, čísla, jejich porovnávání a zdokonalování postupů. Taky ráda píšu, takže copywriting jedu skoro každý den. Pomáhám startupům s prezentací na Instagramu a Fecebooku, mám za sebou kampaně s influencery, nastavování hromady reklam na obou platformách, asistenci při natáčení videí (i pár svých vlastních, ale tím bych se asi nikde moc nechlubila), pár vlastních přednášek atd. Nepočítám tvrdou dřinu v gastronomii 5 let před tím. Ráda Vám pomůžu, pokud to bude v mých silách. Neváhejte mne kontaktovat!

 Dovednosti

Marketingová propagace Influencer marketing Projektový managenet Content Management (správa obsahu) Copywriter Community management Marketing sociálních medií Online Marketing Analýza dat

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Španělština

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz