Marketing Guru - Google and FB ads Specialist, HR marketing lector

Marketing Guru - Google and FB ads Specialist, HR marketing lector

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Stav (profesní): Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 5 Rok/-y

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Němčina,

  Osobní představení

Jsem PPC specialista s 4 roky praxe v oblasti online marketingu a placené reklamy. Mám roky zkušeností s B2B i B2C marketingem, eventy, affiliate, email marketingem a další. V současné době se specializuji na HR marketing a employee branding. Pro velké zaměstnavatele tvořím HR kampaně, pomáhám jim s nábory a školím je v oboru HR marketingu. Mezi mé klienty patří společnost ComGate, Pro Zdraví, Technistone, Comdata a další. Za rozumnou částku jsem schopen připravit a spravovat marketingové kampaně v oboru B2B i B2C nebo HR. Mám zkušenosti s email marketingem, tvorbou a správou PR blogu, všemi druhy reklamy - Google, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Sklik, Zbozi,... V menší míře tvořím také webové stránky.

 Dovednosti

Google Adwords Google Analytics Facebook Ads Instagram Ads HR marketing HR ads B2B marketing Webdesign Marketing sociálních medií Affiliate Marketing

 Jazykové znalosti

Čeština

Rodilý mluvčí

Angličtina

Plynulá znalost

Němčina

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz