Specialista online marketingu

Specialista online marketingu

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: V rámci ČR

Stav (profesní): Zaměstnanec

Celkové pracovní zkušenosti: 6 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina, Čeština, Francouzština,

  Osobní představení

V online marketingu se pohybuji už 5 let. Zkušenosti jsem postupně sbírala ve start-upu a poté v menším e-shopu jako in-house markeťák. Netoužila jsem ale stát se specialistou, protože mě bavilo vzdělávat se napříč online marketingovými specializacemi - jsem absolventem Digisemestru. Poté jsem přešla do webové agentury, kde jsem nakoukla pod pokličku také analýzám webů a jejich návrhům po obsahové stránce. Nyní působím jako projektový manažer v onlinové agentuře. Nejvíce mě baví využívat a dál předávat nabyté znalosti z jednotlivých oblastí a přemýšlet tak nad marketingem klientů z nejrůznějších oborů komplexně a z nadhledu. Ráda pracuji s malými firmami, které s online marketingem začínají a chtějí se v něm dále vzdělávat.

 Dovednosti

Online Marketing SEO / SEM Projektové řízení - Rozvoj projektů Školení - marketing Marketing sociálních medií Branding Obsahový marketing E-Mail Marketing Analýza webových stránek E-Commerce

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Čeština

Rodilý mluvčí

Francouzština

Začátečník

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz