Specialistka marketingové komunikace, projektová manažerka, lektorka

Specialistka marketingové komunikace, projektová manažerka, lektorka

Hodinová sazba: pouze pro členy

Dostupnost: pouze pro členy

Ochota cestovat: Na dotaz

Profesní stav: Freelancer

Celkové pracovní zkušenosti: 18 Rok/-y

Jazykové znalosti: Angličtina, Němčina,

  Osobní představení

Moji profesní praxi lze shrnout do těchto oblastí: marketingová komunikace, produktový management, lektorská, metodická a didaktická činnost, dále pak kreativní tvorba - marketingové texty (POS, texty na web, PR články, produktové texty) a scénáře (televizní tvorba). V marketingu pracuji přibližně 12 let, mé zkušenosti vycházejí především z oboru přírodní a bio kosmetiky, doplňků stravy a firemního vzdělávání. Marketing vyučuji a jako lektorka mám také pro mě velmi zajímavou a obohacující zkušenost z výuky sociální komunikace s využití neuronové sítě (firemní vzdělávání). Ráda spolupracuji s firmami, jejichž činnost má i určitý přesah (kromě nezbytné obchodní složky), vítám možnost se profesně dál posunout, učit se nové věci.

 Dovednosti

Koordinátorka marketingu/produktová manažerka (bio kosmetika) Lektorka marketingu Trenérka sociální komunikace Metodička/didaktická specialistka v oboru sociální komunikace Brand manažerka/koordinátorka marketingové komunikace (bio kosmetika, doplňky stravy) Jazyková korektorka Autorka marketingových textů (POS materiály, mailingy, texty na web atd.) Scénáristka (televizní tvorba)

 Jazykové znalosti

Angličtina

Pokročilý

Němčina

Pokročilý

Máte dotazy? Zeptejte se!

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nám zavolat nebo zaslat email. Můžete také nahlédnout do sekce FAQ nebo použít náš kontaktní formulář.

Telefonní číslo: +420 530 332 981
E-mail: info@freelance.cz