Rádi bychom Vás informovali, že od 25. 05. 2018 začalo platit nové nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které nastavuje zvýšenou ochranu Vašim osobním údajům. Přijali jsme proto veškerá nezbytná opatření tak, abychom Vaše osobní údaje zpracovávali v souladu s novou legislativou.
Nová pravidla nakládání s osobními údaji si můžete v plném znění přečíst zde. Aktualizované obchodní podmínky naleznete zde.

AJ a Komunikační dovednosti - business, lektor, tlumočník, překlady, konzultace

  Osobní představení

Klíčové je individuální přístup a zejména uplatnění v praxi. Nedržím se striktně zajetých kolejí, ale vždy hledáme optimální nastavení pro klienta tak, aby byly splněny jeho požadavky. Cílem je spokojený klient a viditelné výsledky. Anglický jazyk - služby: > 1-1 lekce/trénink > Skupinová Výuka (soukromá i firemní) > Obchodní angličtina > Tlumočník, mezinárodní doprovod > Externí reprezentant > Překlady, korektury > Konzultace, optimalizace, návrhy řešení > Turistický průvodce Business a Personální vzdělávání/rozvoj - služby: > Trenér obchodních a komunikačních dovedností > Business Development, inovace a rozvoj podnikání > Marketing (konzultace, tvorba materiálů, analýza trhu, návrhy spolupráce) > Reprezentant na událostech (mezinárodní, tuzemské) > Event Manager - správa, koncept, návrh, provoz > Analýza a návrhy řešení (analýza podnikání, optimalizace nabídky a marketingu) > Mentorování

 Dovednosti

Lektor AJ IT Konzultant (Obchodní zástupce) Trénink komunikace + další

 Jazykové znalosti

Angličtina

Plynulá znalost

Čeština

Rodilý mluvčí

Slovenština

Pokročilý

Němčina

Začátečník